ORBİS Proje ve Mühendislik Hakkında

ORBİS Proje ve Mühendislik; Türkiye’de inşaat projeleri sektörüne yeni bir vizyon katmak, sektörün sorunlarına çözümler ve yeni bakış açıları kazandırmak amacıyla İnşaat mühendisi İbrahim ŞİRİN tarafından kurulmuştur. Yetkisini ve gücünü teknik bilgilerden ve yeni gelişen teknolojilerden alan ORBİS Proje; sürekli gelişen yapısı ve yenilikçi düşüncesi ile hizmet vermektedir.

ORBİS
PROJE
MÜHENDİSLİK

“Bu projenin başarılı bir şekilde uygulanmasının sırrı basit. En iyi insanları bir araya getirdik, ölçeği ve önemi bakımından benzersiz bir görevle karşı karşıya olduğumuzu anladık.”

İbrahim Şirin

Şirket Müdürü

Ekibimiz

İbrahim Şirin

Şirket Müdürü

İbrahim ŞİRİN, lisans ve lisansüstü eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesinde tamamlamış ve bu süreçte uzmanlığını özellikle Çelik Yapılar ve Yapı Analizinde yapmış olup; Türkmenistan’da konferans salonu projesi çelik tasarımı, Avrasya Tüneli Yenikapı Aç-Kapa projesinde kalite kontrol mühendisliği, Gaziantep İconova ve Vartaş Fikirtepe kentsel dönüşüm projelerinde proje yönetimi ve Cafe Milk Balmumcu mimari uygulamalarını gerçekleştirmiş, İdeCAD Statik ve Çelik programları ile ilgili eğitim ve teknik destek vermektedir.

Emre Yeşilyurt

Bilgisayar Programcısı

Emre Yeşilyurt, Önlisans eğitimine Uludağ Üniversitesi'inde devam eden ve bu süreçte uzmanlığını özellikle C# ve web sitesinde odaklamış olup kendini bu konularda geliştirmeye çalışmıştır. Şu anda kendisi şirketimizde stajyerlik yapmakta ve sitemizle ilgilenmektedir.