TKDK Danışmanlığı

TKDK (IPARD) nedir?
IPARD, Avrupa Birliği tarafından uygulanan bir programdır. Aday ve muhtemel aday ülkeler için geçerlidir. Farklı bileşenlerden oluşan bu programda te TKDK, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu olarak bilinir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına kırsal alanda yapacakları yatırımlar için destekleyici çalışmalar yapar.

Firmamızın ilk ve en önemli kuruluş amacı, bize danışan müşterilerimizin kişi ya da kuruluş yetkililerine satış baskısı yapmadan en güvenilir hizmeti sunmaktır.ORBİS Proje Ve Mühendislik geniş hizmet çeşitliliği sayesinde her firmanın ihtiyacı olan şeyi bulur, analiz eder ve müşterilerin yararları doğrultusunda hizmet teklifi sunar.

Her biri kendi sektöründe üst düzey görevlerde yer almış, alanında uzman deneyimli kadrosuyla hizmet vermekteyiz.Bu çalışma sonucunda firmalarımızın gereksinim duydukları tüm konularda sorunlar için bilgi birikimine sahip uzmanlar tarafından tüm imkanlarımızı kullanmaktayız.

Kadromuzdaki çalışanlarımızın uzun yıllar sektörde danışmanlık hizmeti vermiş olmasının yanında yurtiçi ve yurtdışı eğitim, seminer ve kongrelere katılarak sürekli araştırmacı yapıda olmaları, karşılaşılan problemlere pratik çözüm geliştirme yeteneği kazandırmıştır.